پورتال مركز امور بين الملل و مدارس خارج از كشور
کدمطلب: C4Zw5lHG      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۱۳:۰۲:۴۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۷۶

برگزاری جلسه تدوین آشنایی با نظام آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران

جلسه تدوین آشنایی با نظام آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر حکیمی و شورای مدیران مرکز برگزارگردید.

در شرایط کنونی که معرفی ساختار و کارکرد نظام آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران از اقدامات ضروری و اولیه این وزارت برای اطلاع رسانی به مخاطبان و کارشناسان و بعضاً دیگر افراد علاقمندی که در داخل و خارج از کشور به نوعی با این نظام سرو کار دارند به حساب می آید . در ابتدای جلسه، آقای بابالو رئیس مرکز اموربین الملل و مدارس خارج از کشور با اشاره به تغییرات ایجاد شده در روشها ، محتوی و توسعه پایدار و نظام 6-3-3 و سند تحول بنیادین ضرورت تدوین و تألیف کتاب آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران به عنوان راهنمای آموزش و پرورش کشور به جهان تأکید و مشکلات ناشی از نبود چنین کتاب را در گذشته متذکر نمودند در ادامه جلسه، مدعوین به ارائه نقطه نظرات خود و ارائه پیشنهادات پرداختند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه